Zespół Krytych Pływalni w Krośnie

Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Nawiguj z Google

Opis

Pływalnia przy ul. Sportowej 8 w Krośnie jest obiektem służącym do prowadzenia zajęć dydaktycznych, nauki pływania, rekreacji oraz zabaw w wodzie dla grup zorganizowanych i klientów indywidualnych.

Głównym wyposażeniem pływalni jest typowy basen pływacki o wymiarach 25 x 12,5 m i głębokości od 1,2 do 3,6 m z trybuna dla widowni, która może pomieścić 100 osób. Do dyspozycji Klientów dostępna jest wanna z hydromasażem oraz sauna. Na terenie pływalni znajduje się także sala gimnastyczna oraz sala marmurowa służąca do organizacji bankietów, konferencji czy imprez okolicznościowych.


  • Dostosowany

Nawiguj z Google

Opis

Pływalnia mieści się w kompleksie budynków Szkoły Podstawowa nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków

W obiekcie znajdują się dwie niecki basenowe. Większa o wymiarach 25 x 12,5 m i głębokości 1,8 m z wypłyceniem do 1,3 m. Mniejsza niecka służąca do nauki pływania ma wymiary 12,5 x 5,5 m i głębokość od 0,65 m do 1,10 m. Wyposażona jest w dodatkowe atrakcje wodne takie jak przeciw fale, gejzery oraz dysze masażu karku. Można korzystać również z 4-osobowej wanny z hydromasażem, zjeżdżalni oraz dwóch saun. Na terenie pływalni znajduje się także kawiarnia oraz miejsce dla widowni na antresoli z miejscami stojącymi. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych.


Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych.